Створення тестових завдань на платформі Classtime


Classtime - це онлайн-помічник учителя для створення миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і поза ним.



Classtime- це…


1.Економія часу для вчителя

Миттєва перевірка, робота над помилками «по гарячих слідах»
Час учителів — дорогоцінний, — усміхається Юрій Гайдученко. — Хочеться використати його по максимуму для спілкування з учнями. Завдяки опції швидкої перевірки учнівських знань у Classtime результати одразу перед очима. Я можу їх аналізувати, не залишаючи на потім, і рухатися з учнями вперед. Бо вже на наступний день дитина забуде, що там було в контрольній роботі, а так ми працюємо над помилками «по гарячих слідах».

2. Тренажер з підготовки до ЗНО

Відточування навичок XXI століття
Коли дитина пропрацьовує кілька разів тест з орфографії, то не зробить тих помилок, які могли б на неї чатувати, якби вона цей тест побачила вперше.
Платформа також «нарощує м’язи» надважливих навичок XXI століття — критичного та креативного мислення. Це відбувається, коли діти відповідають на відкриті запитання, які потребують творчого підходу.

3. Не нудно

Створіть відеозапитання, щоб ваші учні шукали прикметники в рекламі
У саме питання можна вмонтувати фрагмент відео з YouTube. Зараз активно використовуємо цю можливість на уроках літератури — діти просто в захваті! Для прикладу, ми вивчаємо твір Гоголя. Беремо фрагмент відео з кінофільму й даємо дітям завдання: «Знайдіть відмінності між зображеним у стрічці й тим, що ви читали» або «Вкажіть, який перед нами персонаж, і охарактеризуйте його».
Відеозапитання допомагають урізноманітнити уроки з української мови. Нещодавно ми аналізували рекламний відеоролик про кетчуп — я дав завдання учням повторити частини мови та віднайти в ньому всі прикметники. Наступний крок — дати дітям завдання створити власний рекламний текст із використанням тих прикметників, які вони знайшли у відеофрагменті.

4. Доступно

Україномовний сервіс, який розвантажує від паперової роботи
Реакція моїх колег на перше використання Classtime завжди позитивна. Коли вони бачать англомовні сервіси та україномовний, де не потрібно користуватися Google Translate, — присутній вау-ефект. Цей нюанс спрощує роботу для тих, чия англійська недосконала.
Я часто спілкуюся з колегами з різних міст, містечок та сіл під час тренінгів. Ми організовуємо спільні зустрічі та навіть маємо Клуб проактивних учителів, який об’єднав освітян з Херсонщини — вони прагнуть навчати та виховувати по-новому.
І ось мої спостереження: часто перепоною в користуванні сервісом стає поганий інтернет чи його брак, недостатня кількість гаджетів. Але головне — бажання! Мої колеги-вчителі із сіл захоплені можливостями використання онлайн-платформ на уроках, за допомогою сільських громад і спонсорів віднаходять кошти та вже провели wi-fi у школі. А ще домовляються з викладачами інформатики, щоб проводити заняття з Classtime у класі з комп’ютерами, якщо в дітей немає власних гаджетів.
Педагоги, які раніше забороняли дітям на уроках використання смартфонів, не тільки спрямували захоплення гаджетами на користь, а й позбулися обтяжливої паперової роботи.

5. Надихає

Навчається вся родина
Формат роботи з платформою виявився настільки цікавим, що мої учні-п’ятикласники вирішили зареєструватися в Classtime, щоб і самим навчитися створювати тести.
Незабаром на батьківських зборах одна з матусь запитала мене: «А скільки ми ще будемо використовувати Classtime?» Цікавлюся, невже так швидко набридло? «Та ні. Просто дитина всій родині тренування влаштовує щодня! Садовить бабусю й дідуся до планшетів та просить старших зауважувати помилки у формулюваннях».

6. Здоровий баланс

Живе спілкування і самостійна робота онлайн
Якою б ідеальною не була онлайн-платформа, вона не замінить живого спілкування, як і не замінить цілий урок. Зате це крутий допоміжний інструмент навіть поза школою. Ми використовуємо Classtime під час дистанційної роботи з учнями — коли ті хворіють, наприклад. Я маю зв’язок із дитиною, бачу, чи вона опановує щось самостійно.
А ще це інструмент для швидкої діагностики знань учнів, оптимізатор часу на уроці: система перевірила, а вчитель спілкується з учнями.

Про особливості використання платформи Classtime переглянути відео

Як розпочати користуватись?читати тут

Немає коментарів:

Дописати коментар